Львовский государственный колледж декоративного и прикладного искусства им. И. Труша

Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша належить до найстаріших мистецьких навчальних закладів України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Львове

___________________________________

Сьогодні коледж – учбовий заклад відомий осередок плекання національної культури, з багатими традиціями і здобутками в підготовці митців.

Серед теперішнього педагогічного складу є багато художників педагогів-членів Спілки художників, учасників і лауреатів міжнародних виставок і симпозіумів.

Студенти навчаються по 10-ти спеціальностях і мають можливість здобути освіту за двома кваліфікаційними рівнями: при терміні навчання 4 роки – “художник-виконавець”, при 6-ти річному навчанні – “Бакалавр образотворчого мистецтва, викладач “.

Багаторічні традиції, високий рівень професійної майстерності педагогів, велика науково-методична робота сприяли розробці нових форм навчання, які сьогодні впроваджені у навчальний процес коледжу.

Впроваджена програма навчання базується на якісній науково-мистецькій і технічній базі.

Всі 10 спеціальностей мають замкнутий мистецько-виробничий процес, освоюють всі професійно-виробничі напрямки.

У 2011 році коледж подав заяву і документи на проведення чергової акредитації, а також заяву на ліцензування спеціальності 5 02020701 “Дизайн” з перерозподілом ліцензованого обсягу. Цю спеціальність мають скласти існуючі на даний час в межах спеціальності 5 02020801 “Декоративно-прикладне мистецтво” спеціалізації “Вишивка і моделювання одягу”, “Графічний дизайн” та “Дизайн архітектурного середовища”, які функціонують з 1993 року.

Примеры дипломов Львовского государственного колледжа декоративного и прикладного искусства им. И. Труша

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

8 + 0 = ?