Липковатовский аграрный колледж

Липковатівський аграрний коледж – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Липковатовке

___________________________________

Липковатівський аграрний коледж один із найстаріших навчальних закладів України. Історія його заснування сягає у далеке минуле і пов’язана із сумною історією із життя царської родини. Восени 1888 року з потягом, на якому російський імператор Олександр ІІІ повертався з відпочинку, сталася залізнична катастрофа, в якій постраждало чимало людей і лише царська сім’я залишилася неушкодженою.

Невдовзі на місці аварії був побудований храм Христа Спасителя та заснований чоловічий монастир, землі якого простелялися аж до Липковатівки, а 1902 року Товариством призріння безпритульних тут була відкрита Липковатівська нижча сільськогосподарська школа І розряду для дітей загиблих залізничників.

Коледж має потужну матеріально-технічну базу, яка постійно розвивається і удосконалюється. Навчальні кабінети та лабораторії обладнані новітніми комп’ютерами з сучасним програмним забезпеченням, читальна зала, бібліотека, фонд якої складає 130 тисяч примірників науково-публіцистичної, художньої літератури, спортивна зала з тренажерами, стадіон, студентський клуб, ветеринарна клініка, навчальна ферма, де студенти мають можливість відпрацьовувати практичні навички в реальних умовах сільськогосподарського виробництва.

У навчальному процесі застосовуються інтерактивні методи навчання – мультимедійні лекції, комп’ютерні технології, відеофільми. Для всебічного розвитку особистості в коледжі працюють предметні гуртки, клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності, секції з різних видів спорту.

Всі студенти коледжу забезпечуються гуртожитками, обладнаними сучасними меблями, м’яким та твердим інвентарем. Дирекція коледжу дбає про створення належних санітарно-побутових умов проживання студентів, розвиток студентського самоврядування, забезпечення умов для гармонійного формування особистості студентської молоді.

Примеры дипломов Липковатовского аграрного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 3 = ?