Диплом КУРО

Диплом Киевского университета рыночных отношений

Київський університет ринкових відносин створено в 1990 році за ініціативою Кабінету Міністрів України, Університет має вищий рівень акредитації Міністерства освіти і науки – ІV рівень.

Київський університет ринкових відносин здійснює підготовку висококваліфікованих спеціалістів економічного профілю по перспективним напрямкам ринкової економіки: бізнес адміністрування (MBA), стандартизація та якість, банківська справа, фінанси, облік і аудит, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, маркетинг, економічна кібернетика, правознавство; післядипломне навчання, довузівська підготовка; веде науково-дослідницьку роботу з актуальних проблем розвитку економіки України.

Підготовка спеціалістів у Київському університеті ринкових відносин ринкової економіки здійснюється на 10 кафедрах, які налічують у своєму складі понад 200 викладачів, з яких 4 академіка, 12 професорів і докторів наук, 52 доценти, кандидати наук.

Прийом до Київського університету ринкових відносин здійснюється для підготовки фахівців за спеціальностями наступних освітньо-кваліфікаційних рівнів: спеціаліста, магістра. За напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Тип навчального закладу: Університет
Форма власності: державна
Рівень акредитації: IV
Вартість навчання на рік (грн.): від 9200 до 12200 (може змінюватися)
Форма навчання: денна, заочна
Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів: 6000
Місто: Київ

Примеры дипломов Киевского университета рыночных отношений

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 1 = ?