Диплом КУИТ

Колледж управления и информационных технологий ХИУ

Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління (у формі ТОВ) здійснює освітню діяльність за І-им рівнем державної акредитації згідно з ліцензіями Міністерства освіти і науки України – серія АВ № 443035, АВ № 443910. Навчання у коледжі є платним

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Створений коледж у травні 2001 року, як підрозділ інституту.

Набір студентів до коледжу проводиться:

  • на 1-й курс – на основі базової загальної середньої освіти з терміном навчання 2 роки і 10 місяців;
  • на 2-й курс – на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1 рік і 10 місяців.

Зарахування у коледж на 1-й курс проводиться (на основі базової загальної середньої освіти) за результатами тестування з української мови та математики.

Зарахування у коледж на 2-й курс (на основі повної загальної середньої освіти) проводиться за конкурсним відбором сертифікатів УЦОЯО (надаються 2 сертифікати: з української мови і літератури – обов’язково і на вибір абітурієнта – з математики або історії України).

Випускники профтехучилищ та професіональних ліцеїв, що мають повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника з профільних спеціальностей (касир квитковий, касир у банку, конторський службовець (бухгалтерія), продавець продовольчих (непродовольчих) товарів, контролер-касир, обліковець (бухгалтерські дані) зараховуються на 2-ий курс коледжу за результатами співбесіди (без сертифікатів УЦОЯО).

Коледж є вищим навчальним закладом нового типу, який комплексно поєднує фундаментальну підготовку фахівців з практичним використанням найсучасніших досягнень світової науки на підставі навчальних програм, які відповідають вимогам міжнародних центрів акредитації з залученням вітчизняного, зарубіжного наукового та педагогічного потенціалу. Коледж дає повну загальну середню освіту і гарантує отримання певного рівня вищої освіти, що забезпечує освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста відповідно до державних та міжнародних стандартів.

З 2010 р. коледж веде підготовку кваліфікованих робітників за професіями “Охоронець”, “Охоронник” (Ліцензії МОН України: серія АГ № 508173 від 06.12. 2010 р., серія АВ № 552111 від 23.09. 2010 р.).

На даний момент Коледж проходить ліцензування зі спеціальності “Туристичне обслуговування” у Міністерстві освіти і науки України.

До послуг студентів – 4 комп`ютерних класи, бібліотека, Іnternet, електронна пошта, спортивний та тренажерний зали, медпункт, кафе, гуртожиток.

Примеры дипломов Колледжа управления и информационных технологий ХИУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

За час свого існування коледж підготував близько 500 молодших спеціалістів, в тому числі за спеціальностями:

  • “Фінанси” – 163,
  • “Бухгалтерський облік” – 178,
  • “Біржова діяльність” – 136.

Після закінчення коледжу випускники зараховуються на 3-й курс інституту для продовження навчання за обраними спеціальностями кваліфікаційного рівня бакалавра: “Фінанси і кредит”, “Облік і аудит”, “Маркетинг”.

Випускники коледжу також можуть працювати на різних підприємствах міста Харкова, області і України.

4 + 4 = ?