Киевский техникум менеджмента транспортного строительства

Київський технікум менеджменту транспортного будування – вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації. Технікум діє на підставі Закону України “Про освіту”, Статуту технікуму, затвердженого 08.04. 2003 року Міністерством освіти України, нормативних документів Міністерства освіти України. Ведеться певна робота по виконанню Закону України “Про мову” з питань ведення діловодства, програмно-методичної і технічної документації, методичного забезпечення та викладання предметів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

В структурі технікуму – денне і заочне відділення і вісім циклових комісій. Освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, технікум веде за ліцензіями Міносвіти за денною і заочною формами навчання на базі базової загальної середньої освіти та на базі повної загальної середньої освіти за напрямками і спеціальностями, які відображені в цій таблиці.

В навчальному корпусі розташовані:

  • Бібліотека, загальною площею 193 кв. м., де є книгосховище з бібліотечним фондом в 70 тис. примірників, підручників і наочних посібників, а також читальний зал на 50 посадочних місць;
  • Актовий зал на 450 місць;
  • Спортивно-тренувальний комплекс площею 392 кв. м.;
  • Медичний пункт;
  • Їдальня на 100 посадочних місць.

Навчальні майстерні мають 4 цехи:

  • механічний, електрозварювальних, теслярських і слюсарних робіт загальною площею – 545 м2, з необхідними верстатами та інструментом.

Технікум має два п’ятиповерхових гуртожитки на 520 місць, що дає можливість задовольнити всіх студентів у житлі.

Примеры дипломов Киевского техникума менеджмента транспортного строительства

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 5 = ?