Кировоградский техникум механизации сельского хозяйства

На протязі всіх років існування Кіровоградський технікум механізації сільського господарства має репутацію одного з найкращих навчальних закладів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кировограде

___________________________________

Навчально-виробнича база технікуму починалась з двох невеликих будівель для навчальних занять, що мали сім аудиторій та два старих приміщення, які пристосували під навчально-виробничі майстерні. Технікум готував техніків-механіків та техніків-електриків для сільського господарства. Термін навчання був 3 роки. В перші роки набір складав 50 учнів. Перший випуск спеціалістів відбувся у далекому 1933 році.

З вересня 1973 року вводиться в дію новий навчальний корпус на 1000 місць, на чотирьох поверхах якого розмістились 55 добре обладнаних аудиторій, 20 кабінетів і 18 лабораторій. Збудовані актовий зал на 400 місць, добре обладнаний спортивний зал площею 450 квадратних метрів. В новому навчальному корпусі просторо розмістилась бібліотека з книжковим фондом понад 70 тисяч томів і читальним залом на 120 місць.

В 1976 році до складу Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства ввійшов Знам’янський сільськогосподарський технікум, викладачі якого стали першими викладачами відділення Бухгалтерського обліку

Матеріальна база всякої справи її потужність і технічний склад, темпи її зростання мають надзвичайно важливе значення. Але головним фактором, рушійною силою справи, залишаються люди, працівники.

Від їх професійних здібностей, налаштованості на досягнення результатів, їх захоплення улюбленою справою, вболівання і відданості своєму колективу залежить успіх або невдача тієї справи, заради якої створено, існує і діє даний колектив. Дружному, згуртованому колективу посильне всяке завдання, не страшні любі труднощі. Саме такий колектив викладачів працює в Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства.

Педагог, як і всяка інша професія, вимагає майстерності, її постійного удосконалення, захоплення своєю справою. Можна бути педагогом за дипломом, за призначенням, а можна бути педагогом від Бога, від природи, за покликом і пристрастю душі. Саме такі спеціалісти працюють в педагогічному колективі нашого технікуму.

На протязі всіх років існування технікум має репутацію одного з найкращих навчальних закладів. Особливою гордістю є наші випускники – технікуму є ким пишатися. Випускники нашого технікуму користуються заслуженим авторитетом.

Примеры дипломов Кировоградского техникума механизации сельского хозяйства

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 2 = ?