Колледж театра и кино

Коледж театру і кіно – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Абітурієнти які не мають загальної середньої освіти набувають її під час навчання в Коледжі.

Програма позашкільної освіти в Коледжі включає в себе навчання з таких дисциплін:

  • “Актор естради та шоу-бізнесу”,
  • “Хореографія”,
  • “Сольний спів”,
  • “Естетичне виховання”,
  • “Малюнок”,
  • “Живопис”.

Програма позашкільної освіти в коледжі театру і кіно забезпечує розвиток здібностей і обдарувань дітей, духовних запитів і потреб відповідно до законів України про позашкільну освіту.

Відповідно до рішень Державних екзаменаційних комісій на сьогодні здійснено три випуски фахівців театру і кіно, які отримали у Коледжі загальну середню і вищу освіту за І рівнем акредитації.

З дня заснування Коледж тісно співпрацює у справі підготовки молодших спеціалістів з Національним університетом театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, Інститутом екранних мистецтв, Національним театром імені І. Франка, київським Молодим театром.

Студенти Коледжу ведуть активне творче життя, ще в роки навчання долучаються до омріяного світу мистецтва. Вони неодноразово ставали лауреатами Всеукраїнських конкурсів імені Тараса Шевченка, Лесі Українки, Олени Теліги. Коледж є переможцем акцій “Меценат року – 2007” та “Меценат року – 2008” у номінації “Плекання і підтримка талантів”, у тому числі за безоплатне навчання талановитої молоді з числа незахищених верств населення, які були направлені Управліннями освіти, культури і мистецтв, але не спроможні самостійно оплачувати навчання.

При Коледжі працює студія естрадного мистецтва, театральних пародій, постійно діють гуртки для школярів і жителів району. На базі Коледжу успішно працює єдиний у Дарницькому районі Дарницький дитячий театр, який формує любов до українського фольклору і драматургії у найменших глядачів.

Студенти Коледжу старших курсів мають змогу працювати у видовищних заходах дочірніх підприємств Коледжу.

За активну громадську і мистецьку діяльність Коледж має численні подяки від громадських освітніх і мистецьких організацій.

Примеры дипломов Колледжа театра и кино

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 3 = ?