Краматорский техникум ДонНУЭТ

Краматорський технікум ДонНУЕТ – державний навчальний заклад І рівня акредитації з новітньою бібліотечною, лабораторною і комп’ютерною базою.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Краматорске

___________________________________

Краматорськ – один з промислових центрів Донбасу. Для функціонування його соціально-економічної інфраструктури постійно потрібні кваліфіковані кадри.

Потужна мережа торгових, ресторанних підприємств кожен рік поповнюється випускниками Краматорського технікуму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

У 2012 році технікум відзначив свій піввіковий ювілей. За ці роки підготовлено більше 21 тис. спеціалістів: товарознавців, технологів харчування, спеціалістів економічних служб.

Історія технікуму бере початок з 1962 року, коли Наказом Міністерства торгівлі Української РСР за № 324 на базі Краматорської школи торгово-кулінарного учнівства був створений Краматорський технікум радянської торгівлі. Зі зміною етапів розвитку нашої країни змінювалась назва навчального закладу. Знаменною подією в житті технікуму стало його перетворення у структурний підрозділ Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Туган-Барановського.

Змінюється покоління викладачів та випускників, але про тих, хто стояв у джерел навчального закладу, пам’ять буде жити завжди, це Назарько З. А. – перший директор технікуму; Терещенко Я. Н. – директор технікуму з 1964 до 1986 рік, людина дивовижної долі, учасник Великої Вітчизняної війни, душа колективу.

Підготовку сучасних спеціалістів веде стабільний та висококваліфікований педагогічний колектив під керівництвом директора технікуму Шишкіна Є. Є. Словами подяки відмічаємо ветеранів педагогічної праці, які і зараз передають свій досвід викладачам-початківцям, це – Дерев’нко В. В., Карпачова Л. В. та інші.

Сьогодні технікум – це державний навчальний заклад з новітньою бібліотечною, лабораторною і комп’ютерною базою. Враховуючи потреби ринку, навчальний заклад реалізує навчання за такими спеціальностями: “Товарознавство та комерційна діяльність”; “Виробництво харчової продукції”; “Економіка підприємства”. В літній період студенти технікуму з задоволенням обслуговують відвідувачів підприємств харчування Святогір’я, курортів Азовського узбережжя та Криму.

За свою довголітню історію педагогічний колектив технікуму залишається вірним своїй меті: підтримати, розвити розумові здібності студентів та розкрити їх творчий потенціал. З метою систематизації кращого досвіду викладання з 2009 року складається Методичний Вісник, де зібрані методичні доповіді, сценарії, методичні розробки навчальних занять та позааудиторних заходів, які є помічником і практичним порадником для всіх викладачів.

Примеры дипломов Краматорского техникума ДонНУЭТ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 5 = ?