Колледж Восточноукраинского национального университета им. В. Даля

Сьогодні Коледж – це сучасний навчальний заклад I рівня акредитації, де працюють біля 300 викладачів та співробітників – великий та дружний колектив однодумців, людей творчих та відповідальних, закоханих у свою справу, навчаються 1,5 тис. студентів на чотирьох денних та заочному відділеннях, опановуючи 15 спеціальностей.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Луганске

___________________________________

Засновано 1 жовтня 1920 року. Луганська Індустріальна технічна Профшкола, Луганський індустріальний технікум, Луганський машинобудівний технікум, Луганський машинобудівний коледж – все це етапи розвитку та зростання Коледжу.

Історія закладу, його створення, становлення та життя міцно та нерозривно пов’язані з історією найстарішого навчального закладу регіону – Луганського машинобудівного коледжу і досвідом Луганського промислово-економічного технікуму, історією Луганщини, Донбасу, України.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 137 від 17.05. 2000 р. Коледж став невід’ємною частиною Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Зберігаючи традиції Індустріальної технічної профшколи, навчальний заклад продовжує готувати кадри для роботи у машинобудівництві та інструментальному виробництві, але, розвиваючись, Коледж сьогодні є багатопрофільним закладом, який один з небагатьох в Україні готує фахівців у галузі прикладної статистики, видавничої справи та редагування, прикладної математики.

Примеры дипломов Колледжа Восточноукраинского национального университета им. В. Даля

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?