Кременецкое медицинское училище им. А. Ричинского

Кременецьке медичне училище імені Арсена Річинського – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.За останні роки підвищилась педагогічна майстерність викладачів. Цьому сприяють конференції, семінари, участь у міжнародних конкурсах. Директор училища є автором 119 друкованих робіт, чотирьох підручників для студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, чотирьох посібників та 16 раціоналізаторських пропозицій та патенту на винахід.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кременце

___________________________________

В училищі працюють викладачі з багаторічним стажем і молоді талановиті спеціалісти – 67% з вищою та першою категорією, 49% мають звання старший викладач, науковий ступінь мають: кандидат медичних наук П. Є. Мазур, кандидат біологічних наук Л. О. Кравчук. А всього в училищі працює 50 викладачів, які беруть участь у науковій та науково-дослідницькій роботі.

На даний час в училищі навчаються 464 студенти на лікувальному, акушерському та медсестринському відділеннях. З 1994 року частина студентів навчається на контрактній основі.

До послуг студентів нові сучасні аудиторії, кабінети клінічних дисциплін, комп’ютерні кабінети, бібліотека з читальним залом на 30 місць та книжковим фондом – понад 30 тисяч примірників.

В училищі працює 25 предметних гуртків: 12 клінічних, 13 загальноосвітніх. Студенти беруть активну участь у конкурсах науково-пошукових робіт.

У вісьмох колективах художньої самодіяльності задіяно 109 студентів, у спортивних секціях – 163 студенти. Традиційно проводять в училищі День знань, свято білого халата, День студента, конкурси професійної майстерності “Кращий за фахом” та інші заходи. В обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності три роки поспіль училище посідає друге місце серед 17 ВНЗ першого та другого рівнів акредитації, в 2008 році хоровому колективу присвоєно звання народного аматорського колективу профспілок України. У 2008 році хор став лауреатом гран-прі всеукраїнського фестивалю мистецтв “Ліра Гіпократа 2008” та дипломантом ІІ всеукраїнського фестивалю колядок та щедрівок в Острозі.

У 2008 році оновлено і розширено експозицію музейного куточка, присвяченого життю і творчості Арсена Річинського. В обласному огляді-конкурсі музей училища здобув диплом ІІ ступеня

За роки існування з училища вийшло понад 7 тисяч висококваліфікованих фельдшерів, акушерок, медичних сестер, тому назвати імена більшості з них немає можливості. Саме життя дає оцінку випускникам училища.

На всеукраїнському конкурсі фахової майстерності “Ескулап – професіонал” у 2008 році друге місце в Україні виборола випускниця училища 2006 року Інна Голуб (Кузьміна). У 2009 році на тому ж конкурсі четверте місце в Україні посіла випускниця 2006 року Наталя Кисіль. Обидві працюють медичними сестрами в Кременецькій райлікарні.

Примеры дипломов Кременецкого медицинского училища им. А. Ричинского

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 0 = ?