Криворожский строительный колледж

Криворізький будівельний коледж один з найстаріших навчальних закладів Дніпропетровської області.За шістдесят років свого існування Криворізький будівельний коледж підготував більше десяти тисяч спеціалістів середньої ланки – це будівельники, кошторисники, експерти, технологи. Наші випускники працюють у багатьох регіонах України та СНД. Вихованці коледжу будували на величезних просторах СРСР, в Україні зводили фабрики, заводи, електростанції, міста і села, прокладали дороги та мости.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кривом Роге

___________________________________

Криворізький будівельний коледж – то берег молодості, юності для випускників, котрі дарують людям радість і тепло.

Професійна та гуманітарна підготовка спеціалістів забезпечується високим рівнем педагогічних кадрів коледжу. У педагогічного колективу чимало планів на майбутнє. І віриться, що всі вони здійсняться, бо тут трудяться ініціативні, працелюбні, а головне – небайдужі люди, котрі знають, що доля коледжу в їхніх руках, що саме сьогодні закладається основа завтрашнього дня, що тільки постійно рухаючись вперед, можна відчути справжній смак життя.

Основою для організації і проведення практики у ДВНЗ “Криворізький будівельний коледж” є “Положення про проведення практики в ДВНЗ “КБК” та графік навчального процесу коледжу, затверджений директором Проць В. С.

Всі три види практики (навчальна, виробнича технологічна, виробнича дипломна) проводяться відповідно до робочих програм, розроблених згідно з Типовою єдиною програмою виробничих практик.

Навчальна практика проходить в виробничих майстернях та на ремонті навчального корпусу і передбачає формування у студентів професійних умінь і навичок.

Для проходження виробничої практики укладаються договори з провідними підприємствами будівельної галузі нашого міста, які гарантують 100% працевлаштування наших випускників. Таким чином, переддипломна практика проводиться в ПАТ “Криворіжіндустрбуд”, ВАТ “Криворіж-житлобуд”, Концерн “Стальпромбуд”, ЗАТ “Криворіжаглобуд”, ГІГІ “Віра, ТОВ “Аглобуд – 4” та ін.

Примеры дипломов Криворожского строительного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Коледж проводить підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

5. 06010115. “Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн”

Технік-будівельник-дизайнер призначається для діяльності в будівельних, проектних, дизайнерських, конструкторських організаціях та їх підрозділах, які виконують будівництво та опорядження житлових, цивільних і промислових будівель та споруд.

Технік-будівельник-дизайнер може займати первинні посади, а саме технік – доглядач, технік – проектувальник, дизайнер інтер’єрів та екстер’єрів. Отриманий фах дозволяє дизайнеру розробляти просторові композиції, визначати кольорове оформлення майбутнього дизайнерського проекту, використовуючи в процесі проектування наукові дослідження та історичні набутки.

5.06010101. “Будівництво та експлуатація будівель і споруд”

Знання і практичні навички, одержані в будівельному коледжі з цієї спеціальності, дають можливість випускникам працювати в будівельних організаціях на посадах бригадира, майстра, виконроба, спеціалістами у відділах будівельних організацій (виробничо-технічному, матеріально-технічного забезпечення, відділу кадрів, праці і заробітної плати, охорони праці), в експлуатаційних організаціях (житлово-експлуатаційних об`єднаннях, житлово-комунальних конторах), на промислових підприємствах у відділах капітального будівництва, в ремонтно-будівельних цехах на посадах техніків, майстрів, виконробів, в сільськогосподарських підприємствах на посадах заступника голови з будівництва та виконроба; в проектних організаціях на посадах техніків-проектувальників, в бюро технічної інвентаризації, конторах та відділах держмайна.

“Технічна експертиза будівель і споруд”

Технік-будівельник-експерт проводить обстеження і випробування будівель і споруд, надає висновки про їх надійність, відповідність вимогам будівельних норм, якості і можливості їх експлуатації, визначає стан зношення окремих елементів у відповідності з їх технічним станом.

Може працювати у відділах капітального будівництва підприємств і організацій, у житлово-експлуатаційних конторах, бюро технічної інвентаризації, відділах фондів держмайна, в організаціях, які займаються приватизацією будівель і споруд.

“Маркетинг і ціноутворення в будівництві”

Технік-будівельник-кошторист (сметчик) визначає вартість будівельної продукції, розробляє інвесторську документацію та проводить розрахунок тендерної пропозиції; перевіряє проектно-кошторисну документацію замовника та відповідність обсягів робіт і витрат проекту умовам виконання робіт, оформлення зауважень роботи з замовниками та проектними інститутами.

Може працювати як у кошторисних, виробничих та технічних відділах будівельних організацій, так і у проектних відділах або проектних організаціях

5.06010107. “Виготовлення деталей та залізобетонних конструкцій”

Випускники спеціальності успішно можуть працювати на підприємствах, які займаються виробництвом збірних залізобетонних конструкцій, черепиці, плиток, кахелю, цегли, труб, а також гіпсових плит і панелей, штучного каменю, меблів, барельєфів, ваз тощо.

Отриманий фах дозволяє технологу пов`язати своє життя із таким видом діяльності як технічний контроль і аналіз, що включає роботу в дослідних лабораторіях, проведення випробувань виробів, контроль розрахунків елементів конструкцій, сертифікацію виробів.

Може займати посади майстрів виробничої дільниці, майстрів виробничої лабораторії, техніка-лаборанта, техніка-проектувальника, технолога, керівника малого промислового підприємства тощо.

4 + 0 = ?