Краснолучский приборостроительный техникум

Краснолуцький приладобудівний технікум – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Краснолуцке

___________________________________

У сучасних умовах стрімко збільшується попит на якісну вищу освіту, особливо в зв’язку з тим, що людство створює глобальне інформаційне співтовариство.

Створення і широке впровадження комп’ютерних мереж, Інтернету надає небачені можливості доступу до інформації, джерела знань, найсучасніших досягнень людської цивілізації. Не загубитися в цьому світі можна, опанувавши знання про сучасні радіоелектронні засоби отримання, обробки, передачі інформації.

Унікальні можливості в цьому плані в межах Луганської області має Краснолуцький приладобудівний технікум.

Його історія починається з 1982 р., коли при заводі “Красний Луч” була відкрита вечірня філія Таганрозького технікуму морського приладобудування. Через 9 років, у 1991 році, на його базі відкрився Краснолуцький приладобудівний технікум, що дозволило не тільки молодим робітником, але й випускникам шкіл нашого міста здобувати освіту, не покидаючи м. Красний Луч.

У 2003 р. технікум успішно витримав державну атестацію і акредитацію, готує фахівців сучасних і престижних професій, дає якісну базу знань, що дозволяє студентам вирости до рівня класного фахівця, який завжди затребуваний на швидко мінливому ринку праці.

Велика увага в технікумі надається спорту у зв’язку з чим студенти нашого технікуму займають призові місця на спортивних олімпіадах і змаганнях.

Традицією стало проведення гри брейн-ринг. Наша команда “Яблуко” неодноразово займала перше місце в міському брейн-рингу.

До того ж чимало студентів технікуму є активними учасниками художньої самодіяльності.

Багато свят, що проводяться в технікумі, стали традиційними. Це “Посвячення в студенти”, “Свято Урожаю”, “Андріївські вечорниці”, “Студентська гуморина”, “День відкритих дверей” тощо.

Улюбленицею студентської аудиторії є команда КВК, яка неодноразово брала участь в іграх та фестивалях команд КВК міста та області.

Примеры дипломов Краснолучского приборостроительного техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 1 = ?