Каменец-Подольское медицинское училище

Кам’янець-Подільське медичне училище – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.Процес навчання в училищі здійснюється у відповідності до потреб сучасного ринку праці. Колектив училища з розумінням ставиться до існуючих в суспільстві проблем і дбає про те, щоб завжди був попит на наших спеціалістів, які були б забезпечені роботою та працювали в сучасних лікувальних закладах.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Каменец-Подольске

___________________________________

Випускники, що навчаються за державні кошти, забезпечуються 100% роботою, працюють на посадах, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Прослідковується позитивна тенденція зростання працевлаштування випускників.

Сьогодні в училищі навчається 553 студенти. Студенти є активними співучасниками навчального процесу. Для них створені всі необхідні умови. Діє 17 лабораторій, 31 кабінет.

У лікувально-профілактичних установах для якісного проведення практичних занять створено навчальні кімнати.

Навчальні та соціально-побутові приміщення училища відремонтовані, мають сучасний дизайн. Кабінети і лабораторії обладнано необхідним інструментарієм, предметами догляду за хворими.

Студенти проходять виробничу та переддипломну практики в лікарнях, поліклініках, пологових будинках міста та області

Працює бібліотека з книжковим фондом 43459 примірників і читальним залом на 60 місць.

Підготовку фахівців здійснюють досвідчені педагоги: викладачі-методисти, старші викладачі, спеціалісти вищої та першої кваліфікаційної категорії.

Підготовка майбутніх спеціалістів потребує врахування індивідуальних здібностей студентів та уваги до їх розвитку. В училищі велика увага приділяється обдарованим, талановитим, ініціативним студентам, для яких створена Мала Академія Наук. В ній панує світлий дух пошуку, наукового дослідження, напруженої розумової праці. Робота під патронатом професорів, кандидатів наук, провідних спеціалістів медичних установ дозволяє студентам реалізувати свій творчий потенціал, піднятися на сходинку до Великої науки.

Примеры дипломов Каменец-Подольского медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 0 = ?