Коростенский технический колледж

Приватний вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації Товариства сприяння обороні України “Коростенський технічний коледж”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Коростене

___________________________________

Технічний коледж був створений 28 листопада 2002 року шляхом реорганізації Коростенської автомобільної школи ТСОУ (Постанова бюро центрального комітету Товариства сприяння обороні України від 28 XI 2002р., Протокол №20)

За ініціативи міськвиконкому та райдержадміністрації, підтримки бюро Житомирської обласної організації ТСОУ коледж став першим вищим навчальним закладом у місті та районі, а також першим ВНЗ на Україні у громадській організації ТСОУ.

Як навчальний заклад, має багаторічну історію, адже заснований був 4 листопада 1958 року, як професійно-технічний навчальний заклад з підготовки водіїв автотранспортних засобів різних категорій.

За роки існування підготовлено понад 70 тис. спеціалістів робітничої професії “Водії автотранспортних засобів”, як для Збройних Сил, так і народного господарства.

Автошкола неодноразово нагороджувалась, за якісну підготовку водіїв грамотами Прикарпатського військового округу, ЦК ДТСААФ УРСР, ЦК ДТСААФ СРСР.

У коледжі функціонують 22 навчальні аудиторії, 5 навчальних майстерень, 4 кабінети інформатики, актовий та спортивний зали, бібліотека, парко-гаражний комплекс (в 1989 році визнаний найкращим в системі ДТСААФ Радянського Союзу), який налічує 26 одиниць автомобільної техніки – автобуси, вантажні автомобілі, причепи та автонавантажувач.

Навчальний процес забезпечують 28 викладачів, серед яких 10 мають кваліфікацію “Спеціаліст вищої категорії”, 1 кандидат економічних наук, а також 12 майстрів та інструкторів виробничого навчання.

Примеры дипломов Коростенского технического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 7 = ?