Колледж искусств им. А. Эрдели Закарпатского художественного института
Коледж мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатського художнього інституту – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.
✓ Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
✓ Бесплатная доставка по адресу;
✓ Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
✓ Только оригинальные бланки;
Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ужгороде
___________________________________
На сьогодні у закладі на 1-ІV курсах навчається: 235 студентів на денному відділенні. У коледжі сформовано два відділення та 7 предметних циклових комісій. Навчально-виховний процес у коледжі забезпечують 39 штатних викладачів у тому числі серед яких лауреати обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі, заслужені художники України, кандидат філологічних наук, кандидат мистецтвознавства. Вищу та першу кваліфікаційні категорії мають 63% штатних викладачів та сумісників з числа адміністративного персоналу, 3 – відмінники освіти України, 5 — викладачів-методистів. Секредній вік викладачів – 48 років. Директором коледжу є Петрище Петро Андрійович, його заступниками – Болдижар Микола Миколайович, Федоранич Віра Юріївна, Павлюк Андрій Андрійович.
Коледж забезпечений належною матеріально-технічною базою; майстерні коледжу обладнані відповідно до їх призначення. У коледжі створено музей, де зберігаються кращі дипломні роботи випускників.
Навчально-виховна робота в училищі завжди була спрямована на збереження скарбів народного мистецтва й, зокрема, пам’яток дерев’яної архітектури. Серед найзначніших справ, виконаних студентами під керівництвом викладачів слід назвати реставрацію каплиці, де похований видатний діяч Закарпаття, греко-католицький священик, історик і філолог, автор першої української граматики на Закарпатті Михайло Лучкай, реставрацію численних зруйнованих каплиць Ужгородського історичного кладовища, врятування і реставрацію церкви в с. Кужбеї, Міжгірського району побудованої з дерева в характерному бойківському стилі.
Відповідно до побажань самих студентів тематика курсових і дипломних робіт змінилася у бік народних традицій, вірувань і обрядів українського народу.