Кременчугский летный колледж НАУ

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кременчуге

___________________________________

1 липня 2010 року Кременчуцький льотний коледж відзначив свій 50-річний ювілей. Як навчальний заклад його було створено у 1960 році під назвою льотного училища цивільного повітряного флоту. Наказом від 28.11. 1991 р. № 231 навчальний заклад було прийнято до системи Міністерства освіти і науки України. З 24.06. 1993 р. наказом № 97 цього Міністерства він перейменований під назвою “льотний коледж”. Наразі коледж є одним із провідних авіаційних державних вищих навчальних закладів України, а в галузі підготовки вертолітних кадрів йому взагалі немає рівних.

У 2003 році коледж ввійшов до Єдиної навчально-методичної системи Національного авіаційного університету і тепер є його навчально-науковим підрозділом. Тому коледж на даний час знаходиться на шляху розвитку і зміцнює свою навчально-методичну і матеріальну базу. Це дозволяє розширювати спектр і обсяги навчання, забезпечувати якість підготовки курсантів, студентів і слухачів на всіх напрямах надання освітніх послуг.

Відтепер Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету акредитований за I-II рівнями вищої освіти і згідно ліцензії АД № 034672 від 21.05. 2012 р. здійснює підготовку за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст і бакалавр, денна і заочна форма навчання. Випускникам коледжу видається диплом про закінчення Національного авіаційного університету державного зразка і свідоцтво пілота CPL міжнародного зразка згідно JAR (за кваліфікацією пілот). Випускники коледжу можуть продовжити навчання в університеті для підвищення свого освітньо-кваліфікаційного рівня до магістра.

Коледж очолює Почесний працівник авіаційного транспорту, Відмінник освіти України Головенський В. В.

Примеры дипломов Кременчугского летного колледжа НАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 1 = ?