Криворожский коксохимический техникум НМетА

Криворізький коксохімічний технікум НМетА – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.На виконання розпорядження Ради Міністрів Української РСР від 6 червня 1964 року №742-р та згідно з рішеннями грудневих Пленумів ЦК КПРС та ЦК КП України: заснувати в м. Кривому Розі хіміко-технологічний технікум.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кривом Роге

___________________________________

Матеріальна база навчального закладу дозволяє забезпечити високу якість професійної підготовки завдяки наявності автоматизованих робочих місць для студентів та викладачів, які працюють з інформаційними системами і технологіями.

В технікумі розроблена та впроваджена в навчально-виховний процес система формування особистості й колективу навчального закладу. Першочерговою метою якої є підготовка молодшого спеціаліста, освіченої творчої особистості з високим рівнем морального й фізичного розвитку. Що є результатом послідовної цілеспрямованої роботи по формуванню особистості від абітурієнта до випускника навчального закладу. Навчання в Криворізькому коксохімічному технікумі НМетАУ здійснюється за денною і заочною формами навчання. Структурні підрозділи технікуму:

  • Механічне відділення
  • Енергетичне відділення
  • Технологічне відділення

Більш ніж 10000 наших випускників працюють на підприємствах регіону, України та країн СНД. ВАТ “Арселор Міттал Кривий Ріг”, КЦРЗ, ЗАТ КОГО, ВАТ КЗГМ, ООО “Струм”, ООО “Техновік”, філії “ПриватБанка”

Після закінчення навчання випускники продовжують навчання в Національній металургійній академії України, Одеській Державній Академії холоду, Криворізькому технічному університеті.

Примеры дипломов Криворожского коксохимического техникума НМетА

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?