Кировоградский кибернетико-технический колледж

Кіровоградський кібернетико-технічний коледж – це навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації, який пропонує якісну ступеневу освіту, глибокі знання та високий фаховий рівень підготовки.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кировограде

___________________________________

Коледж – заклад молодий, але вже здобув заслужену репутацію закладу, який надає випускникам глибокі і міцні знання та високий фаховий рівень.

Відділення програмування

Відділення було створене у 1994 році, готує молодших спеціалістів за напрямом підготовки – Програмна інженерія зі спеціальності 5 05010301 “Розробка програмного забезпечення”.

Випускники можуть обіймати посади:

  • інженера-програміста
  • техніка відділу програмування

Молодші спеціалісти готуються для професіональної діяльності, в установах, організаціях, де використовуються засоби обчислювальної техніки.

Ліцензований план прийому складає 70 студентів

З 1999 – 2000 навчального року відділення готує бакалаврів Напрям підготовки 050103 “Програмна інженерія”.

Ліцензований план прийому складає 50 студентів.

Предметом діяльності бакалавра є складання техніко-економічних обґрунтувань та технічних завдань, а також вирішення проектних завдань в галузях обчислювальних систем, алгоритмізації і побудові бази даних та знань, комп’ютерних мереж, виготовлення, тестування, налагодження та запровадження програмних продуктів.

Економічне відділення

Економічне відділення та його основний структурний підрозділ – кафедра економічних дисциплін були створені в 1993 році.

Відділення проводить підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю 5.03050801 “Фінанси і кредит”, напрям підготовки “Економіка та підприємництво”

Ліцензований обсяг прийому складає 105 студентів.

Коледж готує молодших спеціалістів для професійної діяльності в органах фінансової системи, системах соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури. Молодші спеціалісти можуть призначатися на роботу у фінансових управліннях державних податкових адміністраціях, контрольно-ревізійній службі, відділах місцевих державних адміністрацій, у бюджетних установах і організаціях, на підприємствах і в організаціях різних форм власності.

Молодші спеціалісти можуть використовуватися на посадах бухгалтера, бухгалтера – ревізора, касира, державного податкового інспектора.

Починаючи з 1999-2011 навчального року на економічному відділенні ведеться підготовка бакалаврів за спеціальністю 6.030508 “Фінанси і кредит”.

Ліцензований план прийому теж складає 75 студентів. Компетенція бакалавра охоплює широкий спектр видів діяльності:

  • безпосереднє формування та аналіз первинної інформації економічного змісту у різних галузях господарства, виробництва, науки, техніки;
  • введення поточної фінансово-економічної роботи в фінансово-кредитних установах, відділах державної податкової адміністраціях;
  • запобігання фінансовим ризикам, розробка заходів по збереженню коштів;
  • визначення економічної ефективності фінансових операцій і інвестиційних проектів, тощо.

Примеры дипломов Кировоградского кибернетико-технического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 2 = ?