Криворожский колледж Национального авиационного университета

Криворізький коледж Національного авіаційного університету – вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кривом Роге

___________________________________

Основним завданням розвитку вищої освіти в Криворізькому коледжі Національного авіаційного університету стає виведення її на рівень державних і міжнародних стандартів, досягнення якісно нового рівня підготовки авіаційних фахівців, забезпечення високого науково-методичного і науково-технічного рівня навчально-виховного процесу; подальше формування змісту освіти на основі наскрізної комп’ютеризації, фундаменталізації і прогресивних технологій навчання; гуманізація освіти та всебічний розвиток особистості; підвищення наукового потенціалу педагогічних кадрів.

Навчальний процес у коледжі здійснюють 153 штатних та приватних викладачів з яких 15 кандидатів наук і доцентів, 43 викладачів-методистів та викладачів, вищої категорії. Крім того, запрошуються викладачі НАУ та інших навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, які працюють в коледжі за сумісництвом. Серед викладачів коледжу збільшилась чисельність кандидатів наук, деякі викладачі навчаються в аспірантурі НАУ.

Матеріально-технічна база складається з п’яти навчальних та лабораторних корпусів, яка відповідає сучасним вимогам для підготовки висококваліфікованих авіаційних спеціалістів.

У навчальному процесі використовуються 60 аудиторій, 15 навчальних кабінетів, 41 лабораторія, 11 комп’ютерних класів, 14 поточних аудиторій.

Навчальна практика проводиться на навчальній авіаційно-технічній базі, наземному радіополігоні. У коледжі є сучасна авіаційна техніка.

Виробничу практику курсанти проходять в авіаційних компаніях, на авіаційних заводах України та АНТК імені Антонова, інших підприємствах.

Курсанти навчаються на кафедрі військової підготовки за шістьма військово-обліковими спеціальностями. По закінченні навчання їм присвоюється військове звання молодший лейтенант запасу.

Спортивна база налічує дві спортивних зали, стадіон на 2-тис. місць, борцовську та тренажерну зали. Функціонують щоденні спортивні секції з ігрових видів спорту, легкої атлетики тощо.

Художньо-естетичне виховання є одним із складників виховного процесу. Центром цієї роботи є клуб на 650 місць. На базі клубу працюють духовий оркестр, танцювальний колектив, дискоклуб та інші.

Криворізький коледж Національного авіаційного університету проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології 

  • Інженерія програмного забезпечення
  • Комп’ютерна інженерія
 • Транспорт 

  • Авіаційний транспорт
  • Автомобільний транспорт
  • Транспортні технології (за видами)
 • Механічна інженерія 

  • Авіаційна та ракетно-космічна техніка
 • Електроніка та телекомунікації 

  • Телекомунікації та радіотехніка
  • Авіоніка

Примеры дипломов Криворожского колледжа Национального авиационного университета

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 5 = ?