Диплом ККФВ

Каменский колледж физического воспитания

Дніпродзержинський (Кам’янський) коледж фізичного виховання має багату історію, трудові і спортивні традиції.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Камьянске

___________________________________

За період існування Дніпродзержинський коледж фізичного виховання підготовлено понад 13 тисяч фахівців, які працюють не тільки в Україні, а і в багатьох країнах СНД. Випускники коледжу з честю захищали спортивну славу України на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і та Європи, зробили значні внески в підготовку спортсменів, розвиток науки, зміцнення здоров’я населення.

Серед випускників сотні майстрів спорту, чемпіони України, СРСР, Європи, світу. Гордість і візитка коледжу – олімпійські чемпіони, заслужені майстри спорту: важкоатлет Султан Рахманов, легкоатлетка Людмила Лисенко – Гуревич, та інші. В різні роки коледж закінчили видатні особистості: колишній голова Держкомспорту України, доктор педагогічних наук, професор М. М. Маслачков, Герой України, Заслужений тренер України та СРСР з художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна та інші відомі в світі і вітчизняному спорті особистості. Серед випускників Герої Радянського Союзу, генерали, академіки, директори і кандидати наук. За високі спортивні досягнення ряд випускників отримали урядові нагороди. Ми завжди раді співпраці з тими, кого зацікавлять перспектива або можливість здобути належну освіту.

Кам’янський коледж фізичного виховання проводить підготовку за такими напрямами:

  • Освіта 

    • Фізична культура і спорт

Примеры дипломов Каменского колледжа физического воспитания

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Навчання у коледжі відбувається за спеціалізаціями:

Щороку на перший курс Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання вступають 300 юнаків і дівчат. Вони йдуть сюди, щоб набувати знань і педагогічної майстерності, удосконалюватися в спорті.

Ведеться робота щодо відкриття нової спеціальності: “Менеджмент фізичного виховання”.

Множаться і давні традиції коледжу щодо підготовки спортсменів високого класу. Тільки за останні п’ять років у коледжі підготовлено 30 майстрів спорту.

Більш детальну інформацію про вступ до коледжу можна отримати в Приймальній комісії коледжу.

8 + 0 = ?