Константиновский индустриальный техникум ДонНТУ

Костянтинівський індустріальний технікум ДонНТУ – один із найстаріших учбових закладів Донецького регіону.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Костантиновке

___________________________________

Нині Костянтинівський індустріальний технікум здійснює освітню діяльність на рівні вищого навчального закладу освіти. Навчальний процес ведеться за освітньо-кваліфікаційними програмами підготовки молодших спеціалістів. Студенти, які поступають до технікуму на базі 9 або 11 класів, одержують спеціальну підготовку за обраними напрямами: “Виробництво тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів” – головний фах, за яким готують технологів скляного виробництва. “Обслуговування та ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів “.

Наші випускники працюють механіками та наладчиками, майстрами дільниць, а також: на інших роботах, пов’язаних з ремонтом і монтажем виробничого обладнання склозаводів. Тих юнаків і дівчат, які зацікавлені електротехнікою, запрошуємо отримати спеціальність “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”.

Спеціальність “Комерційна діяльність” надає фундаментальну підготовку з менеджменту і маркетингу, що дозволяє випускникам впевнено відчуватися в умовах ринку.

З 1999 року відкрита нова спеціальність “Фінанси”. Фахівці отримують знання з бухгалтерського обліку, ревізії й контролю, фінансування та кредитування підприємств. Ґрунтовну професійну підготовку в технікумі можна отримати на заочному відділенні.

Заочне навчання надає навички самостійної роботи, а також: можливість використовувати отримані знання безпосередньо на практиці. З 1997 року згідно з ліцензією Міністерства освіти на вечірньому відділенні ведеться перепідготовка фахівців з наданням другої спеціальності з напряму “Економіка підприємства ” на базі спеціальної та вищої освіти.

Технікуму також надано право здійснювати підготовку за базовими напрямами іноземних громадян, довузівську підготовку абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади, підвищення кваліфікації працівників промислових підприємств.

Технікум сьогодні – це науково-методичний центр, у якому працюють висококваліфіковані викладачі, досвідчені фахівці та організатори виробництва, які готують спеціалістів, здатних вирішувати складні завдання на виробництві та виходити з честю з найскрутніших обставин.

Теоретичні заняття в технікумі поєднуються з практичним навчанням, яке проходить у виробничих майстернях, обладнаних сучасними приладами та устаткуванням. Для проведення занять з вивчення устаткування підприємств галузі для всіх спеціальностей технікум має виставочну залу, де розташовані діючі моделі устаткування, виготовлені студентами під час курсового та дипломного проектування.

Примеры дипломов Константиновского индустриального техникума ДонНТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 2 = ?