Диплом Крымского института экономики и хозяйственного права

КІЕГП – базовий вищий навчальний заклад Федерації Роботодавців України II-III рівня акредитації.

Ми пишаємося тим, що є першим недержавним навчальним закладом на території Україні. Навчання в нашому вузі здійснюється російською та українською мовами.

Якщо перед Вами стоїть питання – куди піти вчитися, зверніть увагу на ті численні переваги, які надає Вам Кримський інститут економіки та господарського права. Вибравши наш інститут в якості свого навчального закладу, Ви знайдете можливість:

Отримати повну вищу освіту на рівні кваліфікаційних вимог бакалавра і спеціаліста з ліцензованим напрямами і спеціальностями: «Фінанси і кредит» та «Економіка підприємства».

Навчатися за обраною спеціальністю на денній або заочній формі навчання з застосуванням інтерактивних дистанційних технологій у навчанні. Завдяки чинному освітнього порталу, на базі віртуальної навчальної середовища Moodle (розповсюджується за ліцензією GNU GPL), Ви зможете займатися в зручний для себе час, в зручному місці. Вчитися, не виходячи з будинку або офісу і навіть не переривати навчання, перебуваючи у відрядженнях або відпустці, 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Симферополе

___________________________________

Тип навчального закладу: Інститут
Форма власності: приватна
Рівень акредитації: ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.): від 4500 до 5500

Примеры дипломов Крымского института экономики и хозяйственного права

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 0 = ?