Коломыйский экономико-правовой колледж КНТЭУ

Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ – вищий державний навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, структурний підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Коломые

___________________________________

Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ створено за наказом Міністерства освіти і науки України № 214 від 19 червня 1996 р. У коледжі здійснюється підготовка спеціалістів за державним замовленням, договорами з юридичними та фізичними особами для виробничих підприємств та організацій і сфери послуг.

Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст. Навчання здійснюють як з відривом (денна форма навчання), так і без відриву від виробництва (заочна) шляхом поєднання цих форм.

Студенти навчаються за такими спеціальностями:

  • “Правознавство”,
  • “Фінанси і кредит”,
  • “Бухгалтерський облік”,
  • “Готельне обслуговування”,
  • “Ресторанне обслуговування”.

В коледжі навчаються студенти з різних областей України: Чернівецької, Закарпатської, Волинської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької та ін. За держаним замовленням навчається 43% осіб. Крім того, свідоцтвом про атестацію про надання повної загальної середньої освіти коледж визнано атестованим за рівнем “з відзнакою”.

Примеры дипломов Коломыйского экономико-правового колледжа КНТЭУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 1 = ?