Диплом КЭИ КНЭУ

Диплом Криворожского экономического института Киевского национального экономического университета им. В. Гетьмана

Криворізький економічний інститут Київського Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (КЕІ КНЕУ ім. В. Гетьмана) є державним вищим навчальним закладом.

Криворізький економічний інститут здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, на базі повної загально ї середньої освіти за навчальними планами підготовки бакалаврів та за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр на базі вищої освіти за навчальними планами спеціалістів та програмами магістрів.

У Криворізькому економічному інституті 6 факультетів і 19 кафедр, тут навчається майже 5 тисяч студентів. Щорічний випуск спеціалістів, становить біля 1000 фахівців.

У ході вдосконалення навчального процесу значно зріс рівень його комп’ютеризації. В інституті розроблена і реалізується програма створення умов для ґрунтовного оволодіння студентами комп‘ютерних знань, для цього постійно розширюється матеріально-технічна база засобів електронно-обчислювальної техніки.

Весь навчальний процес у Криворізькому економічному інституті базується на основоположному принципі: дати студентам ґрунтовні теоретичні знання та високу практично-функціональну фахову підготовку, яка досягається шляхом тісної співпраці викладача і студента.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кривом Роге

___________________________________

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 6 000 до 25 000 на рік
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:20 000
Місто:Київ

Примеры дипломов Криворожского экономического института Киевского национального экономического университета им. В. Гетьмана

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 0 = ?