Диплом Керченского экономико-гуманитарного института Таврического национального университета им. Вернадского

Керченський економіко-гуманітарний інститут був створений на базі Керченського навчального науково-консультаційного центру ТНУ ім. В. І. Вернадського в 2000 р.

У структурі Керченського економіко-гуманітарного інституту 2 випускаючих кафедри, 4 філії випускаючих кафедр і кафедра соціально-гуманітарних дисциплін.

У навчальному процесі беруть участь 5 професорів, 25 доцентів. У аспірантурі навчаються 23 аспіранта і претендента на звання вченого ступеня кандидата наук.

До послуг студентів і викладачів надається бібліотека, фонд якої складає 18 тис. екземплярів навчальної, довідкової і художньої літератури на українській, російській, англійській і німецькій мовах, створена і постійно поповнюється електронна бібліотека.

У Керченському економіко-гуманітарному інституті є комп’ютерні класи, спеціалізований комп’ютерний лінгафонний кабінет для проведення практичних занять по іноземних мовах. Для проведення навчальних і практичних занять обладнані кабінети геології, екології, української, англійської і німецької мов і літератури, психології, функціональної діагностики, масажний кабінет і тренажерний зал.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Керчи

___________________________________

Тип навчального закладу: Інститут
Форма власності: державна
Рівень акредитації: ІІІ-IV
Вартість навчання на рік (грн.): від 5700 до 9500
Форма навчання: денна, заочна
Кваліфікаційний рівень: бакалавр, спеціаліст
Кількість студентів: 1000

Примеры дипломов Керченского экономико-гуманитарного института ТНУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 4 = ?