Диплом КГМУ

Диплом Крымского государственного медицинского университет им. Георгиевского

Кримський державний медичний університет пройшов шлях від медичного факультету при Таврійському університеті (1918 р.), заснування самостійного Кримського медичного інституту (1931 р.) до становлення сучасного могутнього вузу – Кримського державного медичного університету ім. С. І. Георгієвського IV (вищого) рівня акредитації.

І всі ці роки вуз був і є центром медичної освіти та медичної науки в Криму, що забезпечує академічну і професійну освіту, а також дослідницьку та лікувально-консультативну діяльність за напрямами “Медицина”, а зараз і “Фармація”.

Сьогодні Кримський державний медичний університет – це сучасний навчальний заклад, в основу діяльності якого покладено ідею розвитку інтелектуального потенціалу держави та забезпечення медичної галузі кваліфікованими фахівцями.

Кримський державний медичний університет – це освітній і науковий центр, що відкриває скарбницю професійних знань, світових і національних цінностей медичної науки та культури перед молоддю не тільки України, але і багатьох країн світу.

У Кримському державному медичному університеті створено модель безперервної медичної освіти, що включає довузівську підготовку – підготовче відділення, підготовчі курси та медичний коледж, 5 факультетів з підготовки лікарів-фахівців і факультет післядипломної освіти.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Симферополе

___________________________________

Тип навчального закладу: Університет
Форма власності: державна
Рівень акредитації: IV
Вартість навчання на рік (грн.): від 14960 до 19870
Форма навчання: денна
Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст
Кількість студентів: 4700

Примеры дипломов Крымского государственного медицинского университет им. Георгиевского

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 2 = ?