Костопольский строительно-технологический техникум НУВГП

Костопільський будівельно-технологічний технікум Національного університету водного господарства та природокористування – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Костополе

___________________________________

У 2000, 2001 роках у Костопільському відділенні Технічного коледжу проведена робота по ліцензуванню підготовки молодших спеціалістів за спеціальностями “Будівництво та експлуатація будівель і споруд”, “Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів”, що дозволило у 2001 році розпочати підготовку молодших спеціалістів за вказаними спеціальностями, також під керівництвом директора коледжу Яцкова М. В. творчою групою Костопільського відділення технічного коледжу розроблений державний стандарт професійно-технічної освіти за професією “Оператор склоформувальних машин”.

Постійно поповнюється та покращується матеріальне забезпечення навчального процесу, а саме: був створений комп’ютерний клас, придбані необхідні матеріали та інструменти для проведення виробничого навчання, навчальна література.

В розпорядження технікуму Костопільським відділом культури було передано раніше підпорядковане їм приміщення, що знаходиться безпосередньо біля навчального закладу.

Силами нашого закладу був проведений ремонт даної споруди, відремонтовано дах та відновлено естетичний вигляд. Це дало можливість і базу для функціонування гуртка художньої самодіяльності, колектив якого постійно завойовує призові місця на районних та обласних культ. масових заходах, фестивалях і концертах. Дана будівля вміщає в собі не лише культурно-розважальну студію, а й досить потужну бібліотеку. Вона займає понад 100 м2, які вміщують читальний зал та зали зберігання літератури.

Примеры дипломов Костопольского строительно-технологического техникума НУВГП

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 0 = ?