Кировоградский строительный колледж

Кіровоградський будівельний коледж – один з найстаріших навчальних закладів Кіровоградської області, який за вісімдесят років свого існування підготував п’ятнадцять тисяч спеціалістів середньої ланки – це будівельники, тепловики, газовики, менеджери.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кировограде

___________________________________

Коледж надає не тільки знання для майбутньої професійної діяльності, але і навички активної громадської позиції людини. Про це свідчить діяльність випускників нашого коледжу, які були або є депутатами Верховної Ради України Пузаков В. Т., Касьянов С. П., Кальченко В. М., заступник голови облдержадміністрації Сібірцев В. І., голова “Укрпошти” і колишній мер міста Кіровограда Мухін Г. В., випускник 1936 року, Герой Радянського Союзу В. Є. Колісніченко.

А все почалося 06.03. 1930р., коли на базі художньої школи постановою Єлисаветградської міської ради для забезпечення будівництва регіону керівниками середньої ланки було створено будівельний технікум.

З 1931 по 1934 рік технікум називався Зінов’євським, а в 1934р. перейменований в Кіровський, а згодом в Кіровоградський.

Технікум розміщувався в трьохповерховому приміщенні на розі вулиць Леніна та Калініна. Під час війни будівля технікуму була зруйнована і з 1944 року технікум розміщувався в приміщенні на розі вулиць Леніна та Театральної.

Для розвитку навчально-матеріальної бази у 1968 році було збудовано навчальні корпуси по вул. Уфимська, 6 (нині пл. Дружби Народів, 2).

В 2007р. технікум перейменований в Кіровоградський будівельний коледж.

З моменту організації і по сьогоднішній день коледж готує висококваліфікованих спеціалістів. Випускники коледжу працюють не тільки на всій території нашої Батьківщини, а й далеко за її межами.

Сьогодні якісний рівень підготовки спеціалістів забезпечує висококваліфікований педагогічний колектив. Це викладачі з першою та вищою категоріями, старші викладачі та викладачі-методисти.

У коледж приймаються учні на базі 9 та 11 класів. Навчання здійснюється за денною та заочною формами. Дуже важливим є те, що в коледжі більшість студентів мають можливість навчатись безкоштовно. На всі спеціальності є державне замовлення. Крім того учні, які вступають до коледжу на базі 9 класів проходять повний курс школи і отримують атестат.

Коледж не лише дає можливість навчатися, оволодівати знаннями, але намагається сформувати висококваліфікованого спеціаліста, гармонійно розвинену та фізично здорову людину.

Примеры дипломов Кировоградского строительного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 2 = ?