Индустриальный техникум ДонГТУ

Сьогодні Індустріальний технікум є складовою частиною Донбаського державного технічного університету і являє собою сучасний навчальний заклад І рівня акредитації, який динамічно розвивається і відіграє суттєву роль у формуванні інтелектуального технічного потенціалу Східноукраїнського регіону

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Алчевске

___________________________________

За роки свого існування технікум підготував 16525 спеціалістів для підприємств металургійної, коксохімічної промисловостей та інших галузей економіки України. Багато вихованців нашого навчального закладу – відомі люди в Україні, які вписали яскраві сторінки до її історії.

Наші випускники працюють на різних металургійних підприємствах України. На сьогодні укладено договори на підготовку спеціалістів для ПАТ “Алчевський металургійний комбінат” та “Алчевськкокс”, комбінату “Азовсталь”, заводів “Дніпроспецсталь”, “Славтяжмаш”, Донецького металургійного та Перевальського ремонтно-механічного заводів.

В Індустріальному технікумі ДонДТУ створено всі умови для формування компетентних, конкурентоспроможних фахівців. Ми дбаємо про те, щоб наші випускники продовжували навчання: розроблено інтегровані плани з вищими навчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації (Національно-технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський авіаційний інститут, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, Донбаський державний технічний університет) для подальшого навчання випускників за скороченою програмою.

Примеры дипломов Индустриального техникума ДонГТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?