Иллинецкий государственный аграрный колледж

Іллінецький державний аграрний коледж – один з найстаріших навчальних закладів Вінницької області.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ильенцах

___________________________________

Адміністрація та колектив навчального закладу постійно працюють над зміцненням матеріально – технічної бази та удосконаленням навчально – методичного забезпечення для підготовки фахівців – аграріїв. Щорічно значна частина коштів із спец фонду вкладається в поточні та капітальні ремонти навчальних приміщень та оновлення навчально-матеріальної бази. За останні 5 років добудовано танцювально – виставкову та тренажерну зали.

Дослідне господарство забезпечує умови для належної практичної підготовки студентів та проведення науково – дослідницьких робіт.

Новою сторінкою в історії технікуму стала практика студентів у фермерських господарствах Польщі, Швеції, Швейцарії, міцніють міжнародні зв’язки навчального закладу.

В своїй структурі коледж має навчально-виробничу лабораторію з виробництва та переробки продукції рослинництва та тваринництва загальною площею сільськогосподарських угідь 850 га., в тому числі 677 га ріллі. Площу 80 га. займають пасовища. Галузь рослинництва має насінницький напрямок. В тваринництві домінують скотарство та свинарство.

В Іллінецькому державному аграрному коледжі навчання ведеться на денній та заочній формі. В 2009-2010 навчальному році на денній формі навчання налічується 872 студенти, на заочній – 199. Коледж, крім професійної підготовки, забезпечує також право кожного громадянина на повноцінну середню освіту, отримавши відповідну ліцензію Міністерства освіти та науки України.

Примеры дипломов Иллинецкого государственного аграрного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 2 = ?