Хустский технический колледж ТСО Украины

Хустський технічний коледж ТСО України – вищий навчальний заклад І рівня акредитації. Коледж має потенційні можливості в майбутньому дати населенню знання та вміння ще з кількох професій, серед них: інструктор індивідуального водіння та водій автомобілів з газобалонними установками.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Хусте

___________________________________

Діяльність коледжу відповідає сучасному розвитку науки і техніки й забезпечує навчально-виховний процес на рівні, необхідному для реалізації завдань і положень Законів України “Про освіту” та Державної Національної програми “Освіта” (Україна XXI століття).

Одним з важливих напрямків є розвиток технічних та прикладних видів спорту. У коледжі створені всі умови для заняття спортом у секціях: прикладного військового багатоборства, мотоциклетній, автомобільній, стрілковій. Найкращих успіхів досягла команда під керівництвом Січа М. Ю. – майстра спорту з мотокросу. Вона неодноразово виборює призові місця на змаганнях з мотоспорту. Так у вересні 2005 року у змаганнях за кубок України з цього виду спорту команда зайняла II місце.

Одним із основних напрямків підвищення ефективності навчального процесу та якості підготовки студентів, курсантів, учнів є різнобічна методична робота, яка здійснюється під керівництвом заступників директора Юрик М. Ю. та Ігнатко І. Й. Вони приділяють велику увагу підвищенню професійної кваліфікації викладачів і майстрів виробничого навчання, удосконаленню змісту, форм та методів навчання і виховання, вивченню, узагальненню та впровадженню у навчально-виховний процес перспективного педагогічного досвіду, досягнень сучасного виробництва, науково-технічного прогресу.

Протягом багатьох років коледж стабільно підвищує показники господарсько-фінансової діяльності, успіхи якої залежать від уміння орієнтуватися в умовах ринкової системи. Вміле керівництво, генерація і пошук нових ідей, вселяє оптимізм і впевненість кадрів на перспективу.

У фінансово-економічному відношенні Хустський технічний коледж має добрі результати – доходи тільки за 2005 рік становили понад 967 000 грн.

Поряд з досягненнями у роботі навчального закладу є ще багато проблем, над вирішенням яких працює педагогічний колектив, адміністрація коледжу, а саме: підбір висококваліфікованих кадрів, робота над удосконаленням матеріальної бази з окремих дисциплін – це обладнання лабораторій з технічного обслуговування та ремонту ЕОЗ.

Примеры дипломов Хустского технического колледжа ТСО Украины

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?