Диплом ХЭУ

Диплом Хмельницкого экономического университета

Хмельницький економічний університет створено на базі Хмельницького приватного інституту бізнесу (ХПІБ), який засновано 21 травня 1992 року як навчальний заклад з новою освітньою спрямованістю, яка враховувала б сучасні ринково-економічні реалії. ХПІБ був першим приватним вищим навчальним закладом в м. Хмельницькому.

Хмельницький економічний університет орієнтує всю навчально-виховну роботу на вирішення завдань, пов’язаних з демократизацією економічної системи в Україні, регіонально-кадровою політикою.

Підготовка бухгалтерів, фінансистів, економістів, маркетологів та менеджерів в ПВНЗ Хмельницький економічний університет проводиться з метою підвищення ефективності виробництва, як в регіоні зокрема, так і в цілому по Україні, забезпечення висококваліфікованими кадрами в бухгалтерській, фінансовій та економічній галузях функціонування тих чи інших суб’єктів підприємництва.

Одне з головних завдань Хмельницького економічного університету полягає у всебічній та ґрунтовній підготовці фахівців з економіки II, III, IV рівнів акредитації за наскрізними навчальними планами, що дозволяє створити умови академічної та професійної мобільності при подальшому отриманні студентами освіти за наступними рівнями акредитації в інших навчальних закладах України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Хмельницке

___________________________________

Тип навчального закладу: Університет
Форма власності: приватна
Рівень акредитації: ІІІ
Вартість навчання на рік (грн.): 6500
Форма навчання: денна, заочна
Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів: н.д.
Місто: Хмельницький

Примеры дипломов Хмельницкого экономического университета

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 0 = ?