Харьковский автотранспортный техникум им. С. Орджоникидзе

Харківський автотранспортний технікум ім. С. Орджонікідзе – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації. За час існування в технікумі підготували майже 45 тис. спеціалістів. Нинішній автотранспортний не просто сучасний навчальний заклад, а той, що відповідає вимогам життя і впевнено інтегрується в систему європейської освітиТут є всі умови для того, аби юнаки та дівчата ставали справжніми спеціалістами, свідомими громадянами України. До послуг студентів понад 90 кабінетів та лабораторій для опанування навчальних дисциплін 5 спеціальностей. Обладнано 145 комп’ютерних місця, організовано цілий парк різних автомобілів, з допомогою яких студенти одержують не тільки теоретичні, а й практичні навички

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Харькове

___________________________________

В технікумі розроблені стандарти освіти з обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів та організації дорожнього руху, за якими навчаються студенти всіх технічних закладів України І-ІІ рівнів акредитації.

Вже стало традицією, що юнаки і дівчата, опанувавши загальноосвітні і спеціальні дисципліни, свою виробничу практику проходять на провідних АТП та авторемонтних підприємствах Харкова, з якими технікум уклав угоди про співробітництво.

Після завершення комплексного навчання студентам з технічних спеціальностей присвоюють кваліфікацію “механік”, “технік-електромеханік”, “технік-організатор перевезень” або “інженер з безпеки руху” та суміжні: водій автомобіля категорії В, С, слюсар з ремонту автомобілів і двигунів, слюсар з ремонту електрообладнання автомобілів і тракторів.

Для поліпшення рівня підготовки спеціалістів кабінети і лабораторії технікуму систематично поповнюються новим навчальним обладнанням, персональними комп’ютерами з новітнім програмним забезпеченням та автомобілями відомих виробників.

Комп’ютерна техніка взагалі стала невід’ємним атрибутом в лабораторіях і кабінетах. З її допомогою не тільки опановують навчальні дисципліни, а й виконують лабораторні роботи, курсові, дипломні проекти. За кількістю: студентів на 1 комп’ютер технікум має один з кращих показників на Україні.

Готувати всебічно розвинених спеціалістів допомагає і система виховних заходів. Пріоритетними напрямками є розвиток природних обдарувань молоді, формування національно свідомих громадян. В технікумі щороку проводиться низка заходів, які надовго запам’ятовуються вихованцям: вечори відпочинку, конкурси на кращого за професією, турніри знавців різних предметів, зустрічі з відомими людьми – поетами, прозаїками, співаками та музикантами.

У підготовці спеціалістів адміністрації та викладачам помітно сприяє студентське самоврядування. З юнацьких років хлопці та дівчата привчаються бути самостійними, відповідальними за доручену справу. Такий підхід допомагає підтримувати серед вихованців дисципліну, формувати в колективі атмосферу довіри і вимогливості.

До послуг студентів чудовий читальний зал, бібліотека з багатим книжковим фондом. Функціонує сучасний спортивний комплекс із залом для занять фізкультурою, є спеціальні тренажери. Чимало студентських змагань проходять на стадіонах міста, з якими технікум уклав угоди про співробітництво.

Навчальній та виховній роботі сприяє й належна соціальна сфера: гуртожиток на 450 місць, медичний пункт, функціонують кімнати відпочинку, самопідготовки для студентів та викладачів. Діє при автотранспортному і своєрідний психологічний центр, котрий сприяє вчорашнім школярам адаптуватися до самостійного життя.

Все це є невід’ємними складовими елементами сучасного навчального закладу, де нині опановують професії понад 1500 юнаків та дівчат.

Незважаючи на складну ситуацію на ринку праці, більшість випускників без роботи не залишається, оскільки підготовка спеціалістів проводиться в основному на підставі угод з автотранспортними, авторемонтними та підприємствами агропромислового комплексу, туди й направляються фахівці.

Чимало вихованців продовжують навчання у ВНЗ вищих ступенів акредитації. Серед них – Українська інженерно-педагогічна академія, Академія міського господарства, Університет механізації та електрифікації сільського господарства, з якими технікум має угоди про співробітництво і випускники приходять туди на пільгових умовах на 2-й – 3-й курси.

Примеры дипломов Харьковского автотранспортного техникума им. С. Орджоникидзе

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?