Горловский жилищно-коммунальный техникум

Горлівський житлово-комунальний технікум – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Горловке

___________________________________

Горлівський житлово-комунальний технікум готує молодших спеціалістів з трьох спеціальностей на денній та заочній формах навчання для житлово-комунального, теплового і газового господарств.

Кожен випускник також отримує робочу професію: оператор котельні, слюсар газового господарства, слюсар – сантехнік.

За роки існування технікуму для комунального господарства підготовлено понад 11000 фахівців. Відгуки про їхні досягнення, знання та вміння позитивні, багато з них очолюють роботу різних ланок, підрозділів комунального господарства.

Добре організований навчальний процес, профорієнтаційна і виховна робота сприяли тому, що до 40 відсотків випускників продовжують навчання в вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації Донецька, Макіївки, Харкова та інших міст.

Технікум діє на підставі статуту, який був прийнятий загальними зборами трудового колективу (протокол № 2 від 09.01. 2004 р.) та зареєстрований Міністерством освіти і науки України № 22 від 10.02. 2004 р.

За останні 15 років технікум не пішов шляхом відкриття модних спеціальностей і випуску фахівців без необхідної матеріально-технічної бази.

У технікумі збережено все, що позитивно зроблено в 1970-2000 роки, а в період насищення теплового, газового, комунального господарств новим обладнанням і технологіями, не зважаючи на матеріальні труднощі, була проведена модернізація кабінетів і лабораторій у відповідності до вимог часу.

Визначаючим є не кількість комп’ютерів і нової техніки, а наявність фахівців, які ефективно використовують цю техніку, тому в технікумі була підготовлена велика кількість фахівців, які не тільки володіють комп’ютером, але і складають програми розрахункового характеру, програми-тренажери з мультимедійними відображеннями технологічних процесів, які використовуються не тільки в технікумі, але і на підприємствах для проведення протиаварійних тренувань.

Курсове і дипломне проектування, розрахунки, графіка виконуються тільки за допомогою якісного програмного забезпечення.

Примеры дипломов Горловского жилищно-коммунального техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?