Горловский медицинский колледж

Горлівський медичний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Горловке

___________________________________

Сьогодні Горлівський медичний коледж — сучасний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, в якому навчається понад 600 студентів. Коледж успішно співпрацює з вищими навчальними закладами ІІІ-ІУ рівнів акредитації: Донецьким національним медичним університетом, Дніпропетровським хіміко-технологічним університетом, Горлівським відкритим Міжнародним університетом розвитку людини “Україна”, а з 2008 року на базі нашого навчального закладу розпочав роботу заочний факультет Національного Фармацевтичного університету.

Директором коледжу з 2005 року є його колишній випускник, лікар-стоматолог Сергій Георгійович Колесников, викладач вищої кваліфікаційної категорії з педагогічним званням “викладач-методист”, нагороджений за багаторічну та сумлінну працю ювілейною настільною медаллю “170 років від дня народження П. М. Горлова” та Почесною відзнакою “Трудова слава” Міжнародного академічного рейтингу “ЗОЛОТА ФОРТУНА” в номінації “За високий професіоналізм”.

Головним завданням коледжу є здійснення освітньої діяльності за напрямами 1201 “Медицина” та 1202 “Фармація”, яка забезпечує підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” і відповідає стандартам вищої освіти.

У навчальному процесі широко використовуються інформаційно-комп’ютерні технології, можливості Інтернет, створено локальну мережу та Web-сайт. Навчальну та виробничу практику студенти проходять в лікувально-профілактичних закладах та аптеках міста та області. Свідченням високого рівня підготовки майбутніх спеціалістів є щорічна участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності, де наші студенти неодноразово були дипломантами та призерами.

Примеры дипломов Горловского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 3 = ?