Гусятинский колледж ТНТУ

Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Гусятыне

___________________________________

Сучасна практика підготовки молодших спеціалістів вимагає не тільки грамотної побудови навчального процесу, а й прищеплення студентам навичок наукових досліджень, створення та захисту проектів інноваційної діяльності. Якість освітніх послуг в першу чергу залежить від професійного рівня педагогічного колективу, готовності самих викладачів опановувати нові горизонти науково-практичної діяльності.

Науково-дослідницьку роботу в коледжі організовує та координує науково-методична рада. Її робота активізувалася у 2001 році з приходом до закладу, на жаль, сьогодні покійного, заступника директора з науково-методичної роботи Мартинюка Володимира Олександровича. З ініціативи Володимира Олександровича започатковано щорічні наукові конференції викладачів та студентів. Всі роботи публікуються у віснику коледжу. Кращі наукові роботи рекомендуються до участі у наукових конференціях ТНТУ та інших ВНЗ України.

Примеры дипломов Гусятинского колледжа ТНТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 0 = ?