Енакиевский политехнический техникум

Єнакієвський політехнічний технікум – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Енакиево

___________________________________

З метою координації діяльності навчальних закладів освіти по реалізації Закону України “Про вищу освіту” впровадження ступеневої підготовки фахівців для гірничих, будівельних та деревообробних підприємств Донбасу технікум входить до складу навчальних комплексів:

  • навчальний комплекс “Донбаський регіональний центр підготовки спеціалістів”, створений при Донбаському державному технічному університеті /м. Алчевськ/; (наказ Міносвіти від 21.06. 93 р. № 209 та від 11.11. 97 р. №400);
  • навчальний комплекс “Лісотехнічна освіта”, створений при Українському державному лісотехнічному університеті /м. Львів/.

Діє договір на продовження навчання студентів будівельних спеціальностей з Харківським Державним технічним університетом будівництва та архітектури та Харківською Державною Академією міського господарства.

Освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, технікум веде за ліцензіями Міністерства освіти і науки України за денною формою навчання на основі базової середньої освіти та за заочною формою навчання на базі повної загальної середньої освіти.

ісля закінчення технікуму біля третини випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Прийом студентів на спеціальність здійснюється згідно Умов прийому у вищі навчальні заклади освіти України на підставі Правил прийому до Єнакієвського політехнічного технікуму за державним замовленням і на контрактній основі.

Прийом ведеться на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання та на базі повної освіти за заочною формою.

Примеры дипломов Енакиевского политехнического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?