Диплом ЕК ЛНАУ

Экологический колледж ЛНАУ

Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом во Львове

___________________________________

Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету розташований в чудовому, затишному куточку Львова – на вулиці Замарстинівській 167, яка потопає в зелені. Коледж вже півстоліття проводить освітню діяльність і є відомим навчальним та науково-методичним центром агропромислового комплексу України.

Протягом півсторіччя клопіткої навчально-виховної діяльності у коледжі створено сучасну матеріально-технічну базу, а висококваліфікований педагогічний колектив має всі можливості для вишколу фахівців в галузі екології, комунального господарства, аграрної інженерії, зеленого будівництва і сільського туризму.

Історія нашого навчального закладу починається із 1939 року, оскільки на цьому місці ще до другої світової війни розташовувався ветеринарно-зоотехнічний технікум. Однак документальні підтвердження цього факту були втрачені, тому офіційною датою створення коледжу вважається 1961 рік, коли згідно із Постановою Ради Міністрів України №1065 від 13.09. 61р. і наказом Міністерства сільського господарства України №528 від 19.10. 61 р. був утворений Львівський технікум гідромеліорації та електрифікації сільського господарства.

Примеры дипломов Экологического колледжа ЛНАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 3 = ?