Донецкий техникум промышленной автоматики

Донецький технікум промислової автоматики – вищий навчальний заклад I рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Донецький технікум промислової автоматики організований в 1929 році. Сьогодні – це один з провідних вищих навчальних закладів 1 рівня акредитації, який готує молодших спеціалістів у сфері комп’ютерної інженерії, програмної інженерії, автоматизації та комп’ютерної технології, обліку та аудиту, економіки підприємства, телекомунікацій, гірничої справи.

Донецький технікум промислової автоматики має в своєму розпорядженні навчальний корпус, гуртожиток, їдальню, медичний пункт, чотири спортивні зали, спортивно-оздоровчий табір на березі Азовського моря.

Навчально-виховний процес здійснюють 149 штатних викладачів, серед яких 65% мають вищу та першу кваліфікаційні категорії, 3 викладачі-методиста, 3 заслужених вчителі України, 27 відмінників освіти України.

Навчальний процес в технікумі забезпечують 32 навчальні лабораторії, 42 спеціалізовані кабінети, 9 навчальних майстерень, 9 сучасних комп’ютерних класів. Сьогодні в технікумі навчається понад 1800 студентів за денною та заочною формами навчання.

Донецький технікум промислової автоматики співпрацює з усіма провідними навчальними закладами III-IV рівня акредитації Донецької області, а також з провідними ВУЗами. Випускники нашого навчального закладу мають можливість продовжити свою освіту у вузах III-IV рівня акредитації за результатами співбесіди.

Примеры дипломов Донецкого техникума промышленной автоматики

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?