Донецкий индустриально-педагогический техникум

Донецький індустріально-педагогічний технікум — багаторівневий регіональний навчальний заклад у системі ступеневої професійної і професійно-педагогічної освіти, заснований у 1973 році.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Донецке

___________________________________

Сучасна матеріально-технічна база, комплексне методичне забезпечення навчального процесу та застосування сучасних технологій навчання створюють у технікумі необхідні умови для успішного навчання та професійного становлення особистості.

Спеціальності:

Зварювальне виробництво

Підготовку фахівців-зварників здійснює циклова комісія “Зварювальне виробництво”, викладачі якої є послідовниками знань та багаторічного досвіду Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України, сучасних машинобудівних підприємств.

Наше гасло: “Палати самому, інакше не запалиш інших!”

Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв

У 1983 році на базі Донецького індустріально-педагогічного технікуму була відкрита спеціальність “Радіоапаратобудування”. Перша навчальна група називалася 1РАС-83. Сьогодні спеціальність називається “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”. Під час навчання студенти проходять практику в навчальних майстернях і на підприємствах.

Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв

Технік – електромеханік гірничий готується для роботи з експлуатації та ремонту електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв в гірничій промисловості, керівництва на дільницях з монтажу та наладки гірничо-шахтного обладнання та технічних засобів автоматизації, для роботи в лабораторіях контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

Це та спеціальність, яка і сьогодні, і в майбутньому буде користуватися особливим попитом як у нашій країні, так і в усьому світі.

Комерційна діяльність

Підготовка фахівців з комерційної діяльності здійснюється за двоступеневою системою з використанням інноваційних педагогічних технологій, сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

I ступінь – робітнича професія на базі 9 та 11 класів:

Секретар керівника, касир торговельного залу. Навчання здійснюється в умовах навчального магазину.

Сфера професійної діяльності:

 • діловодство, організація документообігу та архівні роботи;
 • торгівля непродовольчими, продовольчими товарами (за видами).

Оператор комп’ютерного набору, касир торговельного залу

Сфера професійної діяльності:

 • комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації;
 • обслуговування комп’ютеризованих, інтегрованих систем;
 • торгівля непродовольчими, продовольчими товарами (за видами).

Випускники I ступеню (робітнича професія) мають можливість продовжити навчання на ІІ ступеню.

II ступень – молодший спеціаліст з комерційної діяльності на базі 11 класів та І ступеню (робітничою спеціальності).

Бухгалтерський облік

Спеціальність “Бухгалтерький облік” була заснована у Донецькому індустріально-педагогічному технікумі у 1989 році. За час існування спеціальності підготовлено більше ніж 2 тис. молодших спеціалістів. Сьогодні на спеціальності “Бухгалтерський облік” навчається 210 студентів денної і заочної форм навчання.

Навчальний процес на спеціальності “Бухгалтерський облік” забезпечують 20 штатних викладачів, 2 з яких є кандидатами економічних наук; їх співвідношення за кваліфікаційними категоріями таке:

 • “Спеціаліст вищої категорії” – 40%;
 • “Спеціаліст І категорії” –20%;
 • “Спеціаліст ІІ категорії” – 15%;
 • “Спеціаліст” –25%.

Для навчання студентів спеціальності “Бухгалтерський облік” використовується діюча база технікуму, в тому числі спеціалізовані лабораторії (комп’ютерної техніки, інформаційних систем і технологій обліку, навчальна бухгалтерія) та кабінети. У технікумі діють 2 комп’ютерні класи із виходом до мережі Internet, електронна бібліотека, розроблені навчально-методичні комплекси у електронному вигляді.

У цілому в навчальному процесі задіяна 81 одиниця комп’ютерної техніки та 16 – в електронній бібліотеці. Технікум має бібліотеку з бібліотечним фондом підручників, навчальних посібників та інформаційно-довідкової літератури зі спеціальності понад 950 примірників. До складу бібліотеки входять читальна зала, розрахована на 100 робочих місць, книгосховище, абонемент.

Обслуговування та ремонт електропобутової техніки

В 2004 році на базі Донецького індустріально-педагогічного технікуму була відкрита спеціальність з обслуговування та ремонту електропобутової техніки. За цей час підготовлено більше 200 фахівців для провідних підприємств Донецької області, які спеціалізуються на виробництві, ремонті та обслуговуванні електропобутової техніки: холодильників, кондиціонерів, пральних машин-автоматів, пилосмоків, електричних пічей та ін.

Під час навчання студенти проходять практику в навчальних майстернях і на підприємствах.

Професійна освіта

Циклова комісія здійснює підготовку майстрів виробничого навчання за профілями:

 • Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв.
 • Зварювальне виробництво.
 • Конструювання, виробництво і технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв.

Примеры дипломов Донецкого индустриально-педагогического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 5 = ?