Днепродзержинское медицинское училище

Дніпродзержинське медичне училище засноване на спільній власності територіальних громад сіл, міст Дніпропетровської області – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Днепродзержинске

___________________________________

Позитивні лідери, які очолюють органи самоврядування Дніпродзержинського медичного училища, плідно співпрацюють з молодіжними громадськими організаціями міста і області.

Голова ради студентського співправління Терещенко Валерія є членом міської молодіжної ради, основним завданням якої є залучення молоді до участі у реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні. Представники студентської молоді училища беруть участь у міських заходах до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, Дня соборності України, Дня захисника Вітчизни, урочистих проводах до лав у Збройні Сили України, Дня довкілля.

Студентські лідери формують суспільну думку, організовують заходи, спрямовані на реалізацію потенційних можливостей студентів, що прийшли до нас навчатись. Прикладом цього є робота ради співправління, започаткована однією із перших у місті. Рада співправління проводить заходи щодо організації студентського дозвілля.

На високому рівні проводиться робота з фізичного виховання студентів: училищна спартакіада та змагання між навчальними групами з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів та шашок. Збірні команди студентів училища беруть участь у першості міста з волейболу, шахів та шашок, настільного тенісу, ритмічної гімнастики, легкої атлетики та баскетболу.

В училищі працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу та загальної фізичної підготовки. Студенти постійно і з задоволенням займаються на спортивних тренажерах, регулярно проводяться товариські зустрічі з волейболу та баскетболу з командами міських навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Примеры дипломов Днепродзержинского медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 2 = ?