Дрогобицький коледж статистики НАСОА

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Дрогобиче

___________________________________

У далекому 1946 році вперше було набрано 15 учнів на вечірні курси для здобуття спеціальності Бухгалтер. З кожним роком кількість вечірників зростала. Навчалися колишні бухгалтери у приміщенні теперішнього факультету менеджменту, що на вулиці Лесі Українки. Навіть із ліквідацією Дрогобицької області заклад не закрили. І він “кував” все більше і більше бухгалтерів.

У 1992 році бухгалтерську школу, яка підпорядковувалась Львівській бухгалтерській школі, було реорганізовано у Дрогобицький навчальний центр, який став самостійною структурою. На цей час центр отримав ліцензію на здійснення набору з кількістю 200 осіб.

У 1998 році заклад здобув статус технікуму. На першій рік навчання було набрано 98 студентів, які навчалися у чотирьох групах. У 2000 році у технікумі була акредитована спеціальність “Бухгалтерський облік” і отримано ліцензію на спеціальності “Фінанси”, “Біржова діяльність”, “Економічна статистика”.

У жовтні 2005 року відповідно до наказу № 337 від 28.10. 2005 Державного комітету статистики України технікум реорганізований у коледж. Дрогобицький коледж статистики є державним навчальним закладом та структурним підрозділом Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.

Сьогодні Дрогобицький коледж статистики НАСОА – це 19 аудиторій, 4 сучасних комп’ютерних класи, бібліотека із найновішими фондом і періодикою, тисячі випускників і студентів.

Примеры дипломов Дрогобицького коледжа статистики НАСОА

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 6 = ?