Днепродзержинский энергетический техникум

Дніпродзержинський енергетичний технікум – вищий навчальний заклад І рівня акредитації, що має багату історію, відомий не тільки в Україні, а й на Уралі, в Сибіру, на Далекому Сході, в країнах ближнього зарубіжжя, де працюють випускники навчального закладу.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Днепродзержинске

___________________________________

Навчальний заклад – це складний і багатофункціональний організм. Від чесної і скоординованої роботи всіх структурних підрозділів залежить дуже багато, як ми будемо готувати молоде покоління, виховувати патріотів Батьківщини, чесних і високопрофесійних спеціалістів. Прикро, що держава повною мірою не піклується про зміцнення авторитету педагогів.

Напрями підготовки:

Дві рідкісні спеціальності – «Геодезичні роботи» та «Пошук та розвідка гідрогеологічними та інженерними методами» – за роки існування технікуму підготували тисячі спеціалістів, які вирішують проблеми забудови території, картографії, землеупорядкування; недопущення та ліквідації наслідків підтоплення, зсувів, збереження та очищення питної води.

Незмінно великим попитом користуються випускники, підготовлені за спеціальностями «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» і «Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій та енергосистем».

На вимогу сучасності і попиту ринку праці в ДЕТ готують фахівців за спеціальностями «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» та «Прикладна екологія».

Навчання за всіма спеціальностями здійснюється на базі 9-ти та 11-ти класів, на бюджетній та контрактній основі.

Багатий аудиторний фонд, бібліотека і читальна зала, спортивна та 5 комп’ютерних зал, буфет, спортивні майданчики створюють зручні умови для навчання та відпочинку студентської молоді.

Для послуг студенів з інших міст та регіонів України на території студентського містечка технікуму розташований гуртожиток, в якому приміщення обладнані як для проживання, так і для створення побутових умов.

Студенти технікуму мають можливість користуватися мережею ІNТЕRNЕТ . Студенти, що навчаються не на спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», мають можливість, прослухавши спецкурс, отримати додаток до диплому «КОРИСТУВАЧ ПЕОМ».

Примеры дипломов Днепродзержинского энергетического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 3 = ?