Днепропетровский базовый медицинский колледж

Комунальний вищий навчальний заклад “Дніпровський базовий медичний коледж” Дніпропетровської обласної ради” – вищий навчальний заклад І рівня акредитації, заснований 2 жовтня 1870 року Катеринославським губернським земством на базі земської лікарні (тепер Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечникова) як фельдшерська школа.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Днепре

___________________________________

Сьогодні контингент училища становить понад 1000 студентів. Підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” ведеться на базі повної загальної середньої освіти за денною та вечірньою формами навчання на бюджетній та контрактній основах. Ліцензійний обсяг прийому – 450 осіб. Усі випускники забезпечуються роботою в лікувально-профілактичних закладах міста та області.

Навчальний процес організовують 123 штатних викладачі, серед яких 3 кандидати медичних наук, 24 викладачів-методистів, 67 викладачів вищої категорії.

Училище має тісний зв’язок з Дніпропетровською державною медичною академією щодо підвищення професійного рівня та науково-дослідницької роботи студентів і викладачів. Створені центри сумісної роботи з лікувально-профілактичними закладами міста і області з практичної підготовки студентів.

З 1998 року училище виконує Міжнародну програму реформування сестринської освіти в Україні, яка забезпечує відповідність фаху медичної сестри міжнародним стандартам.

Згідно з рішенням VII сесії VII скликання Дніпропетровської обласної ради від 02.12.2016
змінено назву Обласного комунального закладу «Дніпропетровське медичне училище» на Комунальний вищий навчальний заклад «Дніпровський базовий медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради»

Дніпропетровський базовий медичний коледж проводить підготовку за такими напрямами:

  • Охорона здоров’я 

    • Медсестринство

Примеры дипломов Днепропетровского базового медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 1 = ?