Черкасский политехнический техникум

Черкаський політехнічний технікум – донедавна єдиний в м. Черкаси вищий навчальний заклад з підготовки молодших спеціалістів технічного профілю – створено в 1922 році. До 1975 року технікум був підпорядкований Міністерству сільського господарства, а з 1975 року – Міністерству вищої і середньої спеціальної освіти; до 05.01.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Черкассах

___________________________________

В 2012 році виповнилося 90 років з дня заснування технікуму. За роки існування підготовлено понад 19000 спеціалістів, які на сьогодні працюють в багатьох регіонах України та за кордоном: техніків-електриків, будівельників, технологів машинобудування, механіків, електромеханіків, гідротехніків, економістів і програмістів.

Сьогодні Черкаський політехнічний технікум – державний ВНЗ І рівня акредитації, проводить підготовку молодших спеціалістів з 9 спеціальностей на денному відділенні та з 4 спеціальностей на заочному відділенні з ліцензованим обсягом підготовки 360 осіб за денною формою навчання та 210 осіб – за заочною.

У технікумі працюють 95 викладачів, з них 44 мають вищу кваліфікаційну категорію. Всі викладачі мають відповідну базову вищу освіту, пройшли підвищення кваліфікації та атестацію.

Примеры дипломов Черкасского политехнического техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 7 = ?