Чертковский государственный медицинский колледж

Чортківський державний медичний коледж сьогодні – це один з найкращих навчальних медичних закладів України. Очолює його заслужений лікар України, канд. мед. наук Любомир Степанович Білик. Під його орудою було відкрито нові спеціальності “Стоматологія ортопедична”, “Фармація” та медико-біологічний ліцей, відділення післядипломної освіти; повністю оновлена матеріально-технічна база, зведено до 60-річчя коледжу новий навчальний корпус, придбано спортивно-оздоровчий комплекс Більче Золоте, відкрито відомчу аптеку.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Чорткове

___________________________________

Пошук та впровадження інноваційних технологій навчання, систематично оновлювана навчально-матеріальна база, стійкий творчий колектив – все це є гарантією якісної підготовки конкурентноспроможних фахівців, медичних сестер, фельдшерів, акушерок, фармацевтів, зубних техніків, медичних сестер – бакалаврів медицини.

У коледжі створено всі умови для навчання. Кабінети і лабораторії коледжу оснащені сучасними персональними комп’ютерами. Функціонують 3 комп’ютерні класи. Всі комп’ютери об’єднані в локальну мережу і цілодобовим виходом в світову систему Інтернет. Доступ до Інтернету студентів та викладачів коледжу необмежений і безоплатний.

На сьогоднішній день випускниками коледжу є більше 10-и тисяч осіб. Щороку їх кількість збільшується, і вони гордо несуть звання випускників Чортківського державного медичного коледжу.

Частина випускників повернулися в рідну Alma mater уже в статусі викладачів, щоб передавати свої знання, вміння і любов до рідного закладу новим поколінням студентів.

Примеры дипломов Чертковского государственного медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?