Черкасский государственный бизнес-колледж

Черкаський державний бізнес-коледж – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.За 46 років діяльності навчальний заклад підготував більше 20000 кваліфікованих фахівців для Черкаського регіону.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Черкассах

___________________________________

В коледжі навчається 1205 студентів за 11 спеціальностями та напрямами підготовки на 4 відділеннях: економіки і підприємництва, обліку і фінансів, комп`ютерних технологій, дизайну. Іногороднім надається гуртожиток.

У нас працює 105 викладачів, з них: 14 кандидатів та докторів наук, 31 мають кваліфікацію “спеціаліст вищої категорії”, 11 пройшли стажування в ФРН, Канаді, США, Польщі та отримали міжнародні сертифікати. Одинадцять викладачів працюють над докторськими та кандидатськими дисертаційними дослідженнями у галузі економічних, історичних, педагогічних, фізико-математичних наук та мистецтвознавства. Відзнаками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та інших державних органів влади нагороджено 47 працівників коледжу. Викладачами коледжу підготовлено 188 авторських навчальних видань для студентів

Наші випускники (за бажанням) можуть продовжити навчання на III-V курсах Черкаського банківського інституту або інституту магістерської та післядипломної освіти Університету банківської справи НБУ (м. Київ), Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького або Черкаського державного технологічного університету.

Примеры дипломов Черкасского государственного бизнес-колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 6 = ?