Диплом БУ

Диплом Буковинского университета

Буковинський університет – вищий навчальний заклад нового покоління приватної форми власності, включений до державного реєстру.

За роки свого існування Буковинський університет досяг державного визнання. За денною і заочною формами в університеті навчається понад 2,5 тисячі студентів.

За рейтингом серед вищих навчальних закладів України приватної форми власності Буковинський університет занесено до “Золотої книги української еліти”. Буковинський університет є постійним учасником Міжнародної виставки “Сучасна освіта в Україні” та отримав дипломи Міністерства освіти і науки України “За вагомий внесок у модернізацію освіти України”, “За швидкі темпи розвитку матеріально-технічної бази”, “За видання підручників і навчальних посібників нового покоління”.

В Буковинському університеті функціонує 3 факультети (економічний, юридичний, комп’ютерних систем і технологій), аспірантура, коледж, відділення загальноосвітньої підготовки.

Навчально-наукову роботу Буковинського університету забезпечує викладацький корпус, який складається зі 170 висококваліфікованих професорів, доцентів, викладачів, спеціалістів-практиків.Буковинський університет очолює регіональний осередок Всеукраїнської громадської організації “Співтовариство ІТ-директорів України”, основна мета якої – об’єднання професіоналів та популяризація інформаційних технологій і методів та засобів їх ефективного використання.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Черновцах

___________________________________

Тип навчального закладу: Університет
Форма власності: приватна
Рівень акредитації: IV
Вартість навчання на рік (грн.): від 7000 до 8000
Форма навчання: денна, заочна
Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів: 2500
Місто: Чернівці

Примеры дипломов Буковинского университета

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 3 = ?