Бродовский педагогический колледж им. М. Шашкевича

Комунальний заклад Львівської обласної ради “Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича” – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Бродах

___________________________________

Бродівський педагогічний коледж – це коледж який зберіг свої традиції на протязі багатьох поколінь. За роки існування у цьому вищому навчальному закладі підготовлено біля 12 тисяч вчителів: випускники коледжу нині працюють у різних куточках України та за її межами, чимало з їх числа очолює навчальні й освітні заклади, державні установи. Серед відомих вчених: 3 академіки, 12 докторів наук, 31 кандидат наук; восьмеро колишніх випускників — Заслужені вчителі України.

У коледжі існують умови для підготовки педагогічних кадрів, сформовано кадровий потенціал, створено навчально-методичну базу: до послуг студентів 34 навчальні кабінети, 5 лабораторій, 10 майстерень, 12 класів для індивідуальних занять з музики, 6 аудиторій для самопідготовки, спортивний комплекс з гімнастичним, ігровим, тенісним і атлетичними залами, бібліотека з читальним залом на 240 місць і книжковим фондом 103 тис. екземплярів, актовий зал на 500 місць, їдальня на 150 місць, гуртожиток на 400 місць.

Щорічно виконується держзамовлення на підготовку спеціалістів. Направлення на роботу одержують яких 80% випускників. Усі направлені добре закріплюються на місцях призначення та адаптуються у шкільних колективах. Велику увагу в коледжі приділено навчально-виробничій практиці студентів, яку організовано на базі кращих шкіл району та області.

Примеры дипломов Бродовского педагогического колледжа им. М. Шашкевича

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Нині у коледжі навчається із тисяча студентів; працює — 92 викладачі: 6 кандидатів наук, 14 старших викладачів, 38 — спеціалісти вищої категорії. 4 — викладачі-методисти, 34 — відмінники освіти, 12 викладачів навчається в аспірантурі.

Підготовка фахівців ведеться за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” з таких спеціальностей:

  • “Початкове навчання”,
  • “Трудове навчання”,
  • “Дошкільне виховання”,
  • “Фізичне виховання”,

За освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр” з таких спеціальностей:

  • “Початкове навчання”,
  • “трудове навчання”,
  • “Англійська мова”,
  • “Німецька мова”.

2 + 0 = ?