Березновский лесной колледж

Березнівський лісовий коледж – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Березне

___________________________________

Березнівський лісовий коледж – це державний вищий навчальний заклад, який готує фахівців для лісової галузі за спеціальностями:

  • Лісове господарство
  • Мисливське господарство
  • Зелене будівництво і садово-паркове господарство
  • Бухгалтерський облік

На денній і заочній формах навчання здобувають професійні знання понад 800 студентів, які навчаються за рахунок фінансування з державного бюджету та коштів фізичних і юридичних осіб.

Навчальний процес забезпечують 73 педагогічних працівники, серед яких 5 кандидатів наук, 39 викладачів вищої категорії, 10 викладачів-методистів, 5 молодих спеціалістів навчаються в аспірантурі.

Після закінчення коледжу випускники можуть продовжити навчання на ІІІ курсі в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів), Тернопільському національному економічному університеті, Національному університеті водного господарства і природокористування (м. Рівне), Житомирському національному агроекологічному університеті, Надслучанському інституті (м. Березне) за освітньо-професійною програмою бакалавра.

Примеры дипломов Березновского лесного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 2 = ?